Ataşehir Parti Evi

Bonbon Parti Evi Özellikleri

Eğlenceli bir çocuk doğum günü partisi için ihtiyacınız olan her şey...

Rengarenk Özel Bir Mekan

Parti Evi mekanı; çocukların eğlenirken yaydığı müthiş keyifli enerjiyi onlarla paylaşmak isteyen ebeveynlere de,daha sakin bir ortamı tercih edenlere de istediklerini bulma olanağını sağlıyor. 110 m2'lik alanın her noktasını bir partinin mükemmel olmasını sağlamak için özel olarak detaylandırarak,oyun alanının çocukların rahat etmesi için geniş tuttuk.Ataşehir in merkezinde olan parti evimiz ulaşım kolaylığı ve otopark rahatlığıyla da büyük kolaylık sağlamaktadır.

İlginç Animasyonlar

Doğum günü partisi boyunca çocuklarınız deneyimli animatör veya palyaço eşliğinde eğlenceli oyunlar oynayacak,şarkılar söyleyecek,yarışacak ve doyasıya eğlenecekler.Değişik yaş gruplarına hitap ederek,çocukların ilgisine göre belirlenen birbirinden farklı,çeşit çeşit oyunlar doğum günü partisinin başından sonuna kadar heyecan içerisinde geçmesini sağlar.Dilerseniz yetişkinler ve çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak sihirbaz hizmetimizden de yararlanabilirsiniz..

Temalı Doğum Günü

Çocuk doğum günü partisi için temalı olarak şeker masası hazırlanır.Seçeceğiniz temada tabak,peçete vb.temalı parti malzemeleri ile çocuk masa dekorasyonu sağlanır.Temalı doğum günü parti dekorasyonu doğum günü organizasyon paketleri kapsamındadır.Temalı doğum günü partileri bölümünü inceleyebilirsiniz.

Lezzetli İkramlar

Çocukların damak zevkine uygun seçeneklerden tercih yapabilirsiniz.Verilen tüm ikramlar markalı ve lezzetli tedarikçilerden temin edilir. Misafir ebeveynleri bekleyen ikramlar ise çok lezzetli, çok şık, çok alternatifli.Yetişkinler için hazırlanan ikramlar ev yapımıdır.10 yılı aşkın süredir aynı ellerden özenle çıkar.Dilerseniz mini paket seçeneğinde İkramlar tarafınızdan da getirilebilir.Size uygun olanparti paketi için paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Parti Evi Hakkında

Ataşehir Bonbon Parti Evi 2003 yılında mevcut adresinde kurulmuştur.Çocuk parti evi mekanıyla Ataşehir doğum günü mekanları arasında ilk kurulan partievidir.Eğlenceli,kaliteli ve benzersiz doğum günü hizmet sunumuyla parti evi alanında yoluna devam etmektedir.Parti Evimiz.